| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий камуфляж |
| Матеріал | поліамідна стропа, ацеталова фурнітура (витримує понад 100 кг) |
| Кріплення до зброї | Металеві карабіни Ghost Hook або QD антабки (в залежності від обраної модифікації) |
|---|---|
| Сумісність зі зброєю | Підходить до всіх видів AK, AR та інших моделей зброї |
| Довжина ременя | Регульована від 119 до 160 см |
| Довжина наплічника | 60 см |
| Ширина наплічника | 5,5 см |
| Товщина наплічника | 0,5 см |
| Фастекс | 25 мм, витримує навантаження 100+ кг |
| Метод виробництва | Технологія Tank Track® Металеві заклепки надійніші за нитки в умовах постійного тертя, що передбачається при переносі та використанні зброї. |
| Можливість швидкого скидання зброї | Так |
| Регулювання довжини | За допомогою петлі під лівою рукою |