Зроблено в Україні
RAGNARR Gen.2 – це еволюція надійності від бренду RAGNAROK. Цей ремінь створено, щоб забезпечити стрільцю максимальну мобільність та комфорт. Завдяки продуманій ергономіці та використанню надміцних матеріалів, він стає невід'ємною частиною вашого збройового комплексу. Увага! Комплектація ременя не включає кріплення з паракорду.
| Стан | Новий |
| Тип | Двоточковий |
|---|---|
| Колір | Ranger Green |
| Матеріал | Cordura, поліамідна стропа |
| Фурнітура | Ацетал, Метал |
| Кріплення до зброї | Сталевий карабін спереду та стропа ззаду. Можливе використання паракорд-петель (не входять у комплект, купуються окремо). |
| Швидкий скид зброї | + |
| Не розтягується від ваги зброї | + |
| Сумісність зі зброєю | АК-платформи, AR-системи та більшість інших типів довгоствольної зброї |
| Метод виробництва | Технологія Tank Track® *Металеві заклепки* надійніші за нитки в умовах постійного тертя, що передбачається при переносі та використанні зброї. |
| Довжина ременя | 130см – 160см |
| Петля регулювання довжини | + |
| Довжина наплічника | 67 см |
| Ширина наплічника | 5,5 см |
| Товщина наплічника | 0,8 см |