Зроблено в Україні
Друге покоління тактичного ременя Hel від української марки Ragnarok отримало важливу модернізацію в частині матеріалів. Відтепер модель виробляється з міцної поліамідної трубчастої стропи шириною 27 мм. Таке оновлення створене насамперед для військових, яким потрібні довговічність, витривалість і зручність під час тривалого використання спорядження зі значною вагою.
| Стан | Новий |
| Тип | Триточковий |
|---|---|
| Колір | Ranger Green |
| Фурнітура | Ацетал |
| Довжина ременя | Регульована |
| Матеріал | Поліамід |
| Фастекс | 25мм навантаження 100+ кг |
| Кріплення до зброї | Кріплення металевими карабінами H&K |
| Сумісність зі зброєю | Підходить до всіх видів AK, АR, тощо. |
| Стропа | Міцна поліамідна рукавна стропа 27 мм |
| Метод виробництва | Технологія Tank Track® *Металеві заклепки* надійніші за нитки в умовах постійного тертя, що передбачається при переносі та використанні зброї. |
| Довжина основної частини | Регулюється від 90 до 118см |
| Петля регулювання довжини | + |