Зроблено в Україні
Ремінь RAGNAROK FORSETI в кольорі Олива, вирізняється сучасним підходом, що гармонійно поєднує зручність і практичність. На відміну від звичайних ременів, він обладнаний гнучким резиновим джгутом, укритим гофрованою стрічкою. Це рішення дозволяє ременю підлаштовуватися під контури плеча, зменшуючи навантаження і збільшуючи комфорт під час носіння зброї.
Гнучкий джгут надійно фіксує зброю до плеча, покращуючи стійкість під час прицілювання. Цей ремінь оптимальний для короткоствольної зброї, як-от карабіни чи штурмові гвинтівки.
Перш ніж придбати ремінь, врахуйте характеристики вашої зброї та індивідуальні вподобання, щоб забезпечити максимальний комфорт і ефективність використання.
| Стан | Новий |
| Тип | Двоточковий |
|---|---|
| Колір | OD Green / Олива |
| Довжина ременя | 130 см – 150 см |
| Фурнітура | Ацетал |
| Фастекс | 25 мм, навантаження 100+ кг |
| Кріплення до зброї | H&K карабіни / За допомогою QD антабки та за звуження прикладу / Безшумне кріплення стропами |
| Не розтягується від ваги зброї | + |
| Швидкий скид зброї | + |
| Сумісність зі зброєю | Підходить до всіх видів AK, АR, тощо. |
| Стропа | Міцні нейлонові стропи 27 мм та 25 мм |
| Метод виробництва | Технологія Tank Track® *Металеві заклепки* надійніші за нитки в умовах постійного тертя, що передбачається при переносі та використанні зброї. |
| Довжина пружної частини | розтягується з 55 до 125 см |
| Петля регулювання довжини | + |